1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку 1 грудня відмічається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з найбільш глобальних проблем людства. Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.

2 грудня для клієнтів пробації була проведена лекція “ВІЛ/СНІД. Захисти себе”. Лектори: начальник та фахівець із соціальної роботи відділу СССДМ територіального центру, начальник Турійського РС філії Державної установи “Центр пробації” у Волинській області, начальник Турійського бюро правової допомоги. Учасників ознайомили з термінами “ВІЛ”, “СНІД”; поінформували про шляхи передачі захворювання; відповідальність про умисне зараження ВІЛ іншої людини; профілактику захворювання та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних. Усі присутні отримали буклети “Доросла розмова про ВІЛ/СНІД”.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: