Консультування учасників антитерористичної операції

Будь-які військові дії ніколи не проходять безслідно, адже вони приносить не тільки фізичні, а й душевні травми. Найважливіше що військовослужбовці, які побували в районі збройних конфліктів часто навіть не усвідомлюючи цього, можуть нести в собі вантаж болю протягом не одного десятка років. Одні можуть подолати ці проблеми самостійно, а іншим необхідна психологічна допомога.

З метою підтримки демобілізованих військовослужбовців  25 травня 2017 року психолог Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провела психологічне консультування учасників антитерористичної операції, в ході якого  кожен з присутніх мав змогу отримати  відповіді на поставлені питання та слушні рекомендації.

Учасники антитерористичної операції ознайомилися з поняттям, симптомами та ознаками стресового розладу, що згідно статистики виникає в кожного п`ятого, хто був свідком психотравмуючих подій. Адже, саме травматичний стрес, що виник під час військових дій, являється одним з головних внутрішніх бар`єрів на шляху адаптації до мирного життя.

 

Автор: Ратнівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: