16 днів проти насильства

26 листопада 2018 року працівники Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Маневицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану провели відеолекторій для осіб, які перебувають на обліку в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості, приурочений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

Основними завданнями даної акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського супільства проблем щодо подолання насильства в сім`ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем та формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Працівники Центру ознайомили присутніх зі змінами у законодавстві щодо попередження домашнього насильства та запропоновали для перегляду фільм «Кібербулінг», та відеоролики: «Діти – дзеркало батьків» та «Чи можна дітям таке говорити». Після обговорення фільмів всі учасники зустрічі висловили думку про важливість позитивного прикладу батьків в вихованні дітей та про недопустимість насильницьких методів в вихованні дітей.

 

Автор: Маневицький РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: