4 червня – Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії

Діти найбільш вразливі під час виникнення збройних конфліктів. Вони не лише втрачають радість дитинства через довгі і складні процеси вирішення конфліктів мирним шляхом, а ще й стають жертвам таких правопорушень і злочинів як: вербування і використання у військових діях, вбивства, сексуальне насильство, викрадення, напади на школи і лікарні та відмова в наданні гуманітарної доступу до дітей.

Порушуючи тему дітей і їх майбутнього, неможливо сьогодні не згадати про те, що є діти, у яких немає сьогодення – це діти, що перебувають у зоні воєнних конфліктів.

Станом на 6 червня 2022 року 729 дітей постраждали внаслідок збройної агресії рф в Україні, з них 262 дитини загинули, 467 поранено.

Міжнародний день безневинних дітей – це своєрідний протест проти насильства і війни.

Працівники відділу соціальних служб територіального центру провели інформаційний захід приурочений до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії. Місцем проведення обрали найбільш велелюдне місце у селищі Турійськ – місцевий ринок. Задля своєї безпеки люди повинні знати як себе захистити і до кого звернутися за допомогою у разі потреби.

Діти приходять в цей світ для щасливого і благополучного життя, в якому немає місця насильству та агресії.

Автор: Відділ СС терцентру Турійської селищної ради

Пов'язані матеріали:

Читайте також: