«Активний вікенд» з нагоди Дня молоді

25 червня 2017 року у сквері Героїв Майдану з нагоди Дня молоді управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради організувало і провело сімейне свято «Активний вікенд» з низкою цікавих, веселих заходів та розваг для дітей.
На захід завітав депутат Луцької міської ради Сергій Була, який привітав присутніх зі святом та подякував усім, хто долучився до організації “Активного вікенду”. Депутат зазначив, що міська влада й надалі робитиме все від неї можливе, щоб подібні сімейні свята у нашому місті відбувались частіше.
Протягом дня у затишному зеленому сквері панувала сімейна атмосфера веселощів, дитячого гомону та сміху. Було організовано безліч майстер-класів, спортивні та художні локації. Усім на святі знайшлося заняття до вподоби.
Найактивніші учасники мали можливість пострибати на батуті, позмагатися у грі в дартс. Зацікавила дітей гра з парашутом.
Радощів до заходу додали різноманітні майстер-класи з елементами арт-терапії. Майстрині залучили малечу до створення цікавих та креативних виробів у вигляді яскравих підвісок, вітальних листівок, дерев’яних розмальованих фігурок, паперових птахів. Малюки мали змогу потішити себе та своїх батьків аквагримом.
Свої творчі здібності діти реалізовували, малюючи у наметі кольорові картинки різної тематики, які розвивають дрібну моторику дитячої руки та художнє відчуття. Дівчатка та хлопчики, як маленькі будівельники, старанно майстрували вежу замка Любарта керамічними цеглинами.
А для найменших учасників заходу у сквері були розташовані зони відпочинку з дитячими іграшками.
На святі діти мали можливість почастуватися різноманітними смаколиками. Усі присутні з задоволенням ласувалися смачним морозивом, наданим партнером свята ПАТ Львівський холодокомбінат «Лімо».
Найбільшою популярністю користувались яскраві квіткові фотозони, де молоді сім’ї робили світлини на згадку про свято «Активний вікенд».
Для дорослих та дітей функціонував інформаційний намет. Також на святі працювала «Психологічна майстерня» Волинського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де маленькі лучани та їх батьки мали можливість отримати консультацію та пройти цікаві експрес-тренінги з психологами.
Неабияк потішило присутніх свята «Шоу мильних бульбашок», яке подарувало малечі позитивні емоції.
За участю майстерні соціальної анімації «Мульткреатив» громадської організації «Країна мрій» було створено дитячий колективний мультфільм. Як створювати мультфільм, цікаво було дізнатися не тільки дітям, а й дорослим. Вони не тільки спостерігали за процесом зйомки, але самі стали акторами.
Студія розвитку «Маленький Хогвардтс» залучила малюків до ігрових майстер-класів, спрямованих на розвиток логічного мислення та художніх здібностей. Діти з великою цікавістю створювали неймовірні вироби – рухливу руку, веселу іграшку дзигу.
Конкурс малюнка на асфальті зібрав охочих малювати літо, друзів, сім’ю. Діти старанно розмальовували стежини скверу своїми кольоровими сюжетами.
На ватманах юні митці створювали різнобарвні колективні картини, якими були прикрашені дерева скверу, що додавало сімейному святу яскравої креативності. Кожен бажав долучитись до створення спільних картин та залишити частинку свого таланту.
«Активний вікенд» об’єднав учасників у цікавому сімейному дозвіллі. Та головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх.

Автор: УСССДМ Луцької міської ради

Пов'язані матеріали:

Читайте також: