Безпечна школа!Маски булінгу!

На початку навчального року органи державної влади, громадські організації, активісти, лідери думок та просто небайдужі українці об’єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу. Саме тому, в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції « Я МАЮ ПРАВО», з 16 по 20 вересня проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
З метою інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) , формування в суспільстві нетерпимості до цього явища та щодо організації спільної діяльності по протидії булінгу у шкільному середовищі відділом СССДМ Старовижівського району було проведено семінар-нараду із психологами та соціальними педагогами шкіл району під гаслом «БЕЗПЕЧНА ШКОЛА! МАСКИ БУЛІНГУ». До даного заходу долучились Бюро безоплатної правової допомоги та Старовижівське відділення поліції. Було піднято питання щодо організації спільної діяльності учасників освітнього процесу, відділу СССДМ, поліції та правової допомоги, регулювання проблеми булінгу на законодавчому рівні, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», зокрема, про запровадження адміністративної відповідальності за цькування.
Тільки системна робота та співпраця допоможуть здійснити якісні зміни у правосвідомості людей.
Працюємо далі #РазомПротиБулінгу#.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: