«Біля небезпечної межі»

Що таке здоровий спосіб життя, як бути модним сьогодні, які звички шкодять здоров’ю людини, що таке адміністративна та кримінальна відповідальність? Про все це і не тільки говорили зі студентами Шацького лісового коледжу на молодіжній акції «Біля небезпечної межі».

Лекції з елементами бесіди про шкідливість наркоманії, тютюнокуріння, алкоголізму прочитали для студентів представники правоохоронних органів, Шацької лікарні, відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Експрес-інформацію про актуальність проблеми алкоголізму, куріння та наркоманії в Україні зачитала соціальний педагог відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Шацького району Марія Сидорук. Статистичні дані, які вона оголосила, дійсно вражають: в Україні щоденно курить 45 % дорослих чоловіків і 9 % дорослих жінок; серед молоді курить 45 % юнаків і 35 % дівчат; всього в країні нараховується близько 9 мільйонів активних курців, що складають третину всього працездатного населення країни; Україна посідає 17 місце в списку країн-лідерів за кількістю курців; щорічно до числа курців долучаються не менш 100 000 українців.

Також соціальний педагог  запропонувала студентам заповнити анонімні анкети, аби на їх основі проводити свої статистичні дослідження.

А наостанок студенти долучились до флешмобу «Життя без шкідливих звичок».

Автор: Відділ СССДМ терцентру Шацького р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: