Будні соціальних працівників

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому працівниками відділу СССДМ територіального центру та служби у справах дітей Турійської селищної ради проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

20-21 вересня 2021 року здійснено виїзди до населених пунктів Боблівського, Новодвірського та Маковичівського старостинських округів. Вжиті відповідні заходи: складено оцінки потреб сімей, акти обстеження умов проживання дітей, попереджено про відповідальність батьків та інших осіб, які їх замінюють, за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків, надано інформаційні та консультаційні послуги, запропоновано гуманітарну допомогу.

Важливим аспектом у роботі є співпраця соціальних працівників з працівниками старостинських округів, депутатами та небайдужими громадянами для вчасного виявлення кризових сімей, реагування на надання соціальних послуг згідно із потребами.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійської селищної ради

Пов'язані матеріали:

Читайте також: