День Святого Миколая – це чудова можливість поринути у казку!

Діти дуже люблять цей день, коли оживає диво і можна знайти під подушкою смаколики.
З нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях.
Щоб діти відчули наближення цього казкового свята психологом відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено майстер-клас по ліпленні новорічних фігур з солоного тіста. Вихованці прийомних сімей стали спостерігачами створення бажаної консистенції тіста. Ліплення з солоного тіста – це дуже велика тема, у вивчення якої корисно і цікаво заглиблюватися. Ліпити з цього матеріалу весело, оскільки кожен рецепт приготування вихідної сировини дозволяє зробити нові і несподівані для себе відкриття, а численні варіанти роботи з тістом дозволяють отримувати різноманітні фігурки і вироби.
Також виготовлення виробів із солоного тіста дає можливість активізувати та розвантажити мислення дітей шляхом стимуляції їх мілкої моторики; ліпнення позитивно впливає на психічне і фізичне здоров’я дітей.
Увагу дітей також акцентували на перегляді новорічних, різдвяних мультфільмів.
Організатори заходу побажали діткам гарного настрою, щастя, батьківської любові, домашнього тепла, миру і віри в найкраще та вручили солодкі подарунки. Бажаємо, щоб у це свято здійснилися усі ваші найзаповітніші мрії. Нехай цей день подарує вам чарівні та казкові події!

Автор: Відділ СССДМ терцентру Шацького р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: