День усиновлення – свято врятованих життів.

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

Отож, на передодні свята, працівники Центру спільно зі службою у справах дітей Іваничівської РДА долучилися до проведення всеукраїнської акції, флеш – мобу «Усиновлення – це любов на все життя».

В нашому районі функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу, в якому виховують 22 дитини, та 6 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей, 14 дітей – усиновлені.

Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти і стає сином чи донькою.

Усиновлення – особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами та надбаннями і дитини, і дорослого.

Автор: Іваничівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: