День здоров’я

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя.
Щорічно, починаючи з 1950 року, 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. Саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства.
З нагоди Всесвітнього дня здоров’я Горохівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Горохівською дитячо-юнацькою спортивною школою імені О.М. Баламута організовано і проведено гандбольний турнір серед вихованців школи. Від Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді учасники турніру отримали кросівки, надані Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна».
У наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Необхідність вести здоровий спосіб життя була актуальною як в стародавньому світі, так і сьогодні, тому що здоровий спосіб життя є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: