До Дня родини

З родини починається життя людини, тут вона формується як особистість. Сім’я – джерело любові та поваги. Будучи основою суспільства, вона залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь. Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини. Для дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку.
Працівниками Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей райдержадміністрації проведена роз’яснювальна робота з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків. Дорослим наголошено, що виховання дітей – найголовніша справа батьків, надзвичайно важка, від якої значною мірою залежить благо родини. Особлива увага зверталася на організацію безпечного дозвілля дітей під час літніх канікул.
01 липня 2020 року фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» (керівник – Людмила Лонюк) було вручено продуктові набори 7 сім’ям з дітьми, які потребують допомоги.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: