До поліції на екскурсію!

28 травня з нагоди прийдешнього Дня захисту дітей працівники територіального центру організували екскурсію для 1-А класу Турійської ЗОШ І-ІІІ ст. до сектору поліцейської діяльності №1 (смт Турійськ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області.

Дільничий офіцер Аліна Мартинюк розпочала спілкування з невеличкої екскурсії, розповіла про роботу та обов’язки поліцейських. Під час екскурсії школярі ознайомилися із сьогоденням поліцейських, на власні очі побачили, в яких умовах вони працюють.

Продовжилася розмова в актовій залі. Інспектор-черговий Руслан Драка продемонстрував спеціальні засоби та вогнепальну зброю. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярам навіть дозволили їх приміряти.

Головний позитивний підсумок – це те, що учні бажають служити в органах правопорядку, а значить, будуть намагатися не порушувати Закон. Хоча діти невеликі, але, думаємо, що кожен з них для себе зробив певні висновки, – підвели підсумок екскурсії поліцейські.

Висловлюємо подяку начальнику сектору поліцейської діяльності №1 (смт Турійськ) Юрію Крайніку за гостинність, Аліні Мартинюк та Руслану Драці за захоплюючу, змістовну та дуже цікаву зустріч, а також активним, позитивним школярам.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: