Допомога сім’ям у СЖО

Горохівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах, сприяє у задоволенні соціальних потреб. Одним із видів соціальної допомоги є надання гуманітарної допомоги. Під час роботи з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки досить часто виникає потреба у екстренному наданні найнеобхідніших речей. Тому працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді налагоджено співпрацю з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна», директор Людмила Лонюк.

У березні 2018 року отримано перший транш гуманітарної допомоги.

В рамках цієї акції 26 березня 2018 року організовано зустріч з завідуючою педіатричним відділенням Горохівської ЦРЛ Іриною Псюк та передано необхідні речі для забезпечення ними дітей з кризових сімей, які перебувають у дитячому відділенні.

В подальшому, отримана гуманітарна допомога буде передана сім’ям у складних життєвих обставинах та жителям району, які її потребують.

Висловлюємо подяку Волинському обласному благодійному фонду «Дитяча місія. Україна» за співпрацю та надання гуманітарної допомоги.

Автор: Горохівська міська ОТГ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: