Директор Старовижівського РЦСССДМ звітував про роботу

30 жовтня 2018 року на колегії Старовижівської РДА звітував про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Петро Муравчук. Зокрема, він поінформував про заходи, котрі провів центр СССДМ задля пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним явищам у сімейному та молодіжному середовищі, збереження національних традицій та інституту молодої сім’ї, виховання патріотизму, профілактики соціального сирітства.
Також директор центру проаналізував основні аспекти роботи із вразливими категоріями населення, зокрема, сім’ями, де батьки неналежно виконують батьківські обов’язки, родинами, де один чи кілька членів мають інвалідність, особами, які перебувають у конфлікті із законом, сім’ями, де є проблема насильства, прийомними сім’ями тощо.
Поінформував про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та специфіку її роботи. Також звернув увагу присутніх на перспективи надання соціальних послуг в умовах децентралізації.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: