Акція “Дитина – не товар та не спосіб заробітку!”

30.07.2020 року, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, Ольга Горбатюк – начальник відділу СССДМ територіального центру, Юлія Кабарчук – старший інспектор з ювенальної превенції Турійського відділення поліції Волинської області, Вікторія Ваврищук – головний спеціаліст служби у справах дітей Турійської РДА підвищували рівень поінформованості турійчан стосовно проблеми торгівлі людьми, провівши інформаційну акцію «Дитина – не товар та не спосіб заробітку!».

Саме з метою привернення уваги громадян до проблеми торгівлі людьми, учасники акції розповсюджували інформаційні листівки серед громадян та на дошках оголошень, роз’яснювали перехожим про основні види торгівлі людьми, та як вберегти себе від вказаних видів злочинної діяльності.

Усім охочим роздані брошури та листівки з номерами телефону гарячих ліній з питань протидії торгівлі людьми, куди може звернутися кожен, хто хоче захистити себе та свої права.

Пам’ятайте, що потерпілими від торгівлі людьми стають не лише жінки та чоловіки, а й також неповнолітні діти, а тому бережіть себе та своїх дітей!

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: