«Дитині потрібна сім’я!»

Кожна дитина мріє про родину. Дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Та, на жаль, вони є. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

25 червня 2019 року працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району Волинської області провели круглий стіл з безробітними, які перебувають на обліку у Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості про форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: усиновлення, опіка(піклування), прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронатна сім’я; чим вони відрізняються одна від одної, хто може створювати такі сім’ї і що для цього потрібно?

Найголовніше для дитини це – батьківська увага, ніжність та любов. Можливо, саме ваша сім`я стане для дитини осередком любові і тепла, якого вона не знала від рідних батьків. І саме Ви навчите цю дитину більше усміхатися і любити людей!

 

Автор: Відділ СССДМ терцентру Шацького р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: