Фахівцям із соціальної роботи та спеціалістам служб у справах дітей Волині передали засоби індивідуального захисту

30 липня 2020 року Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та громадська спілка «Українська мережа за права дитини» передали засоби індивідуального захисту для фахівців із соціальної роботи Волинської області.

Допомога надається у рамках спільного проєкту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19», завдання якого – посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії.

Засоби індивідуального захисту для безпечної роботи із сім’ями та дітьми під час COVID-19 отримають фахівці із соціальної роботи та спеціалісти служб у справах дітей Волинської області. Кожен набір розрахований на 2 місяці використання і містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли.

Крім медичного захисту, проєкт надаватиме також професійну підтримку для фахівців із соціальної роботи та гуманітарну допомогу сім’ям, відповідно до індивідуальних потреб. У процесі реалізації завдань проєкту буде здійснено моніторинг безпеки та потенціалу сімей Волинської області, куди повернулись діти з інтернатних закладів на час епідемії.

Автор: Волинський обласний ЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: