Фестиваль «Моє веселкове дитинство» присвячене Міжнародному дню захисту дітей

1 червня 2017 року у Міжнародний день захисту дітей управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організувало чудове свято для дітей м. Луцька. Фестиваль «Моє веселкове дитинство» проходив на площі перед ДРАЦСом .  Діти мали можливість гарно провести час та взяти участь у багатьох цікавих заходах.

До привітання долучилися Петрочук Костянтин Павлович, заступник міського голови, який побажав дітям гарного свята, канікул та позитивних емоцій. Була Сергій Володимирович, депутат Луцької міської ради, побажав частіше організовувати такі свята та дарувати позитивні емоції для наших дітей.

Не відводячи очей, діти спостерігали за юними талантами, які виступали на сцені. У концерті взяли участь вихованці Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена, Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука, Волинський державний центр естетичного виховання. Найменшим учасникам сподобалася анімаційна програма від дитячого розважального центру «Кузя» та пальчиковий театр творчої студії Наталії Журавльової. Цікава та повчальна театральна вистава “І пташки хочуть миру» (творча студія Наталії Журавльової) не залишила без уваги як дітей, так і дорослих.

Цікавими майстер-класами поділилися державні та громадські організації. Одними із таких були: виготовлення вітрячка з пластики та вікторина «Світ казок» від Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Маленькі учасники, не відходячи від організаторів, чекали нових завдань та подарунків.

На майстер-клас із біопластики (сіно) від ГО «Чарівний пензлик» зібралося багато  бажаючих, які хотіли зробити віночок з сіна та прикрасити його  квіточками. Діти із задоволенням виготовляли свій виріб, кожен хотів усе зробити оригінально.

Багато дітей взяли участь у майстер-класах, які організували та спланували працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а саме: розпису дерев’яних фігурок, виготовлення оберегу ляльки – мотанки; виготовлення у техніці скрапбукінг «Книга мрій». Учасники уважно спостерігали за діями майстрині та обережно їх повторювали, і з нетерпінням чекали результату роботи. «Це була моя мрія -– навчитися робити ляльку – мотанку, вона вийшла просто чарівна», – з усмішкою розповіла маленька Єва.

Цікаво було спостерігати за обличчями дітей, які через 10-15 хвилин перетворювалися на улюблених звірят або казкових героїв, завдяки боді-арту від Центру естетичного виховання.

Що за дитяче свято без мильних бульбашок? Організатори, звичайно, не забули про цю улюблену забавку для дітей. Цікавими залишилися спогади та фото. Також на фестивалі було проведено: конкурс малюнку на асфальті, веселі ігри «Кольоровий парашут», працював батут. Учасники отримали подарунки. Усі бажаючі могли сфотографуватися біля фотозон.

На святі працювала локація «Моя безпечна поведінка». Уроки безпеки виживання провели члени ГО “Школа безпеки та виживання дітей “ТИВЕР”, майстер-клас з правил дорожнього руху та безпеки поводження дітей на вулиці та на дорозі  організувало  Управління патрульної поліції в м. Луцьку.

КЗ «Спорт для всіх» організував показові творчі виступи юних спортсменів міста Луцька. В програмі виступили вихованці школи «Айрон Сіті» під керівництвом тренера Андрія Хомача, представники спортивного клубу тхеквондо «Білий лев» під керівництвом тренерів Ярослава та Оксани Мицюків, вихованці клубу бойових мистецтв «Прайд» (козацький двобій) під керівництвом тренера Олександра Кулакова. Композицію «Лісова мавка» виконала старша група хореографічної студії «Медея»  Луцького НРЦ під керівництвом Лілії Шевчук. Сучасний танець виконав чоловічий склад хореографічної студії «Медея»  Луцького НРЦ під керівництвом Оксани Мицюк. Під час спортивно-розважальної програми відбулись:  турнір «Диво шашки», змагання з настільного футболу,  дартсу, набивання футбольного м’яча, стрибків на скакалці, флорболу. Переможці змагань отримали дипломи та медалі.

Впродовж святкового дійства працювала психологічна майстерня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в партнерстві з КЗ «Клініка дружня для молоді» з надання психологічних консультацій батькам та дітям та Луцький міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Маленькі лучани поласували морозивом від ПАТ Львівський холодокомбінат Лімо, та смаколиками від ВОБФ «Дитяча місія. Україна», тістечками від ТОВ «Ковельський хлібокомбінат», медом від СГПП «Дружба».

Щиро дякуємо усім партнерам, що долучилися до акції та подарували гарне свято для дітей, а саме: творчій студії Наталії Журавльової, ПАТ Львівський холодокомбінат ТМ «Лімо», розважальному центру «Кузя», ВОБФ «Дитяча місія. Україна», Християнській місії «Українська місія благовістя»,  громадській спілці  «СПАС», Волинській  обласній  бібліотеці для юнацтва, Волинському державному центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладів, відділенню «Клініка дружня до молоді», ГО «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер», Управлінню патрульної поліції м. Луцька, КЗ «Спорт для всіх», Луцькій музичній школі №1 ім. Фридерика Шопена, Луцькій гімназії №21 імені Михайла Кравчука, Луцькому міському центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Автор: УСССДМ Луцької міської ради

Пов'язані матеріали:

Читайте також: