«Гра у смерть».

З 03 по 17 травня   фахівцями Ковельського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації та сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області в 35-ти загальноосвітніх навчальних закладах Ковельського району проведено цикл  загальношкільних батьківських зборів, головна мета яких – недопущення участі дітей в інтернет – іграх, які несуть пряму загрозу життю та здоров’ю неповнолітніх.

«Море китів», «f57», «Тихий Дім» «Розбуди мене о 4.20» – усе це невелика частина груп смерті таких актуальних нині серед підлітків. Чому актуальних? Тому що це гра, і вона затягує. У цієї смертельної “забавки” багато назв, втім, результат один – обірване юне життя. Батьків та родичів  націлювали приділяти більше уваги психологічному та емоційному стану дитини;  перевіряти її шкіру на наявність пошкоджень, особливо, у формі кита. У разі їх виявлення – з’ясувати обставини, за яких вони з’явилися. Також, щоб вберегти дітей, рекомендовано перевіряти їхні записи в соціальних мережах та групи переписки. Слід звертати  увагу на коло спілкування дитини. Намагатися зайняти вільний час спортивними або культурними секціями, виконанням певних домашніх обов’язків. Обов’язково потрібно  контролювати те, які фото та відеофайли  знаходяться  в гаджетах дитини.

Фахівці розповіли батькам, про особливості поведінки підлітків, які замислюються про суїцид. І головне, що повинні знати дорослі, і що треба роз’яснити дітям, що насправді відбувається. Що зі смерті немає повернення. Що це насправді не гра, це – вбивство, на якому заробляють дорослі злочинці.

Автор: Ковельський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: