Група взаємопідтримки для прийомних батьків

5 травня 2017 року в Шацькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено  групу взаємопідтримки для прийомних батьків. Такі засідання вже стали традиційними, оскільки вони необхідні батькам та дітям бо дають можливість отримати не тільки фахову консультацію, пораду та підтримку, але й поспілкуватись, обговорити зміни у житті сім’ї, віднайти шляхи подолання проблем.

В роботі групи взяла участь головний спеціаліст служби у справах дітей Пех Алла В’ячеславівна, яка поінформувала прийомних батьків про методи сімейного виховання, організацію змістовного дозвілля, потребу у спілкуванні з однолітками, відвідування гуртків.

Фахівець із соціальної роботи Левак Оксана Валеріївна обговорила з  прийомними батьками досягнення прийомних дітей та проблеми, які виникають під час виховання. Проблемні ситуації обговорювалися в колі учасників, кожен висловив свою думку і можливість вирішення даного питання. Батьки отримали поради у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей, мали змогу подивитись на свої проблеми зі сторони.

Директор центру Смоляр Людмила Володимирівна підготувала для прийомних батьків інформаційні матеріали – «Діти і соціальні мережі». Учасники заходу мали можливість переглянути  та обговорити відеоролик – «Синій кит». Ще раз наголосили прийомним батькам про важливість спілкування з дітьми, встановлення довірливих стосунків, звертати увагу на коло спілкування дітей, намагатися змістовно проводити дозвілля, зайняти вільний час дітей у гуртках та секціях. Прийомним батькам  було надано рекомендації, щоб не допустити потрапляння дітей до таких груп.

Під час підведення підсумків зустрічі було відмічено важливість і цінність для батьків спілкування між собою та спеціалістами, також зазначалось, що здобуті знання допоможуть у гармонійному розвитку дітей.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Шацького р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: