Групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

У Горохівському районі функціонує 6 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 20 прийомних дітей та дітей-вихованців. Всі прийомні сім’ї та ДБСТ перебувають під соціальним супроводженням спеціаліста центру. Горохівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 4 грудня 2019 року проведено чергове засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів.
Метою проведення зустрічі було підвищення компетентності батьків у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога батькам у вирішенні проблем сімей.
В ході зустрічі обговорено проблеми прийомних сімей та ДБСТ, досягнення та позитивні зміни, що відбулися у родинах. Важливим у спілкуванні учасників став обмін досвідом. Учасники заходу отримали допомогу у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей, мали змогу подивитись на свої проблеми зі сторони, почути слова поради та підтримки.
З наближенням до новорічно-різдвяних свят дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, вручено подарунки солодощів.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: