Інформаційно-просвітницька робота з батьками

Одним з пріоритетних напрямків роботи Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді є проведення інформаційно-просвітницької роботи з батьками з питань профілактики негативних явищ в молодіжному та дитячому середовищі. Зважаючи на це,  22 травня психолог Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Катерина Бірук взяла участь у загальношкільних батьківських зборах, що відбулися в приміщенні НВК «ЗОШ I-IIступеня – дитячий садок» с. Конище.

На виконання постанови спільної наради у заступника прокурора Волинської області від 2 березня 2017 року «Про стан попередження та протидії суїцидальним проявам серед неповнолітніх»  на порядок денний було винесено питання протидії поширенню у підлітковому середовищі «Інтернет-спільнот» та «Інтернет-сайтів», які схиляють дітей до суїциду. Батьки отримали інформацію щодо особливостей Інтернет-спільнот, історії їх виникнення, причин вразливості в підлітковому віці та  заходів профілактики суїцидальних намірів.

Разом з тим, присутні були проінформовані щодо сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Особлива увага приділялася запровадженню послуги патронату над такими дітьми, що є порівняно новою у цій галузі.

Автор: Ратнівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: