Конкурс дитячого малюнка на асфальті “Я люблю Україну!”

З нагоди 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні 9 травня 2018 року Старовижівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в райцентрі на проспекті Молодіжному провів конкурс малюнка на асфальті «Я люблю Україну!».

Упродовж години учасники з азартом вимальовували квіти, сонце, людей і тварин. Юні художники виражали власне бачення навколишнього світу, у якому панують лише мир та злагода, гармонія з природою та оточуючими.

Кожний малюнок був по-своєму цікавий і своєрідний, однак обрано три переможці, яким директор РЦСССДМ Петро Муравчук вручив у подарунок настільні ігри. Найкращими визнали роботи учнів 6-В і 6-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» смт. Стара Вижівка («Мирна Україна»), 5-А класу («Рука миру»), 6-А та 1-Г класу («Рушник»). Діти отримали масу позитивних емоцій від творчого процесу та спілкування з однолітками. Можна сказати, що свято видалося “мегасонячним”: як у прямому, так і переносному сенсі цього слова.

 

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: