Ковельчани взяли участь у вечорі-реквіємі «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх»

29 жовтня у Луцьку відбувся вечір-реквієм «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх», який ініціювала та організувала ГО “Члени родин загиблих в АТО «Надія» ”.
У Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка зібралися сотні військовослужбовців та членів родин загиблих бійців, аби віддати шану землякам, які полягли за мир та цілісність України.
Війна триває уже третій рік і за цей час вона забрала життя 197 волинян, серед яких – 17 мешканців нашого міста та району. Ковельчанин Сергій Корнач з 2014 року вважається зниклим безвісти.
Ковельська ГО “Члени родин загиблих в АТО «Віра»” за підтримки міської влади та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували поїздку на вечір для усіх небайдужих людей.
 У рамках заходу у холі драмтеатру відкрили однойменну виставку фотографій захисників України із Волині, а зі сцени у піснях та віршах пронизливо лунали слова пам’яті та скорботи за полеглими Героями, слова підтримки  та побажання миру тим, хто захищає країну сьогодні. На очах присутніх не висихали сльози.
По закінченню дійства його учасники поклали квіти до стенду Героїв Небесної сотні та загиблих на сході. Гірко плакали від величезного горя і тяжких втрат батьки, які цілували фотографії своїх синів. Бійці АТО вишикувалися із прапорами, а нацгвардійці та капелани пройшли маршем до священного місця.
Ковельчани разом з іншими волинянами на знак пошани і вдячності поклали квіти на могили оборонців рідної землі, що на Алеї почесних поховань на кладовищі у Гаразджі.
Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються жити у серцях вдячних співвітчизників. Це вкотре засвідчили наші краяни під час заходів в обласному центрі.

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: