Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – про роботу у 2017 році

Минулого року працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надали допомогу 381-й родині. З них: 94 – перебувають у складних життєвих обставинах, 4 — прийомні, 11 – одинокі матері, 144 — сім’ї учасників АТО, 90 — родини, члени яких постраждали від збройних конфліктів та тимчасової окупації, в тому числі внутрішньо переміщені особи, 65 — члени, яких перебували/перебувають у конфлікті з законом, у 20-ти є алкозалежні члени, в 14-ти — діти або особи, що мають інвалідність, у 78-ми – непрості міжосібні стосунки, в 11-ти — опікуни, 15 — діти-сироти або позбавлені батьківського піклування.

Вибірково у 56-ти сім’ях здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини. Пропозицій щодо припинення виплати не подавалося.

Проведено 10 засіданнь дорадчого органу, у ході яких розглянута 91 справа ковельчан.

Організовано та проведено 81 захід інформаційно-просвітницького, профілактичного, патріотично-виховного характеру: лекції-бесіди щодо влаштування в родини дітей-сиріт; відеолекторії з питань попередження торгівлі людьми, небезпечних ігор в інтернеті; запобіганню насильства в сім’ї; протидії шкідливих звичок та профілактики ВІЛ/СНІД; майстер-класи і конкурси для дітей та багато іншого.

Працівники Центру долучилися до підготовки та реалізації в Ковелі національного проекту “Місто професій”, пізнавально-розважального заходу “Країна здоров’я”, патріотичного проекту «З Батьківщиною в серці», ініціювали та започаткували пізнавально-розважальний квест для школярів “Молодь обирає здоров’я”, сімейне розважальне патріотичне дійство “Територія козацтва”.

Спільно з релігійною громадою проведено благодійний концерт, де зібрано кошти на лікування дитини з особливими потребами, а також акцію, спрямовану на підтримку малюків з малозабезпечених родин.

Більше восьми тисяч міських мешканців різного віку залучено до реалізації цих проектів.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тісно співпрацює з відділами та управліннями Ковельської міської ради, державними установами та громадськими організаціями.

Центр  переміг у відбірковому конкурсі Корпусу миру США в Україні. Завдяки цьому впродовж двох років у нашому місті працюватиме  волонтер Кесіді Кремтон.

Запрошуємо громадські організації та волонтерів долучитися до співпраці  та зробити хорошу справу для ковельчан, які  потребують вашої допомоги.

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: