Круглий стіл у ГО«Сонце любові»

До переліку заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» внесено Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Відзначення цієї символічної дати дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Це нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки.
3 грудня у громадській організації «Сонце любові» (керівник Дубінська Ольга) відбувся традиційний День відкритих дверей. До організації даного заходу долучився Горохівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На день відкритих дверей прийшли ті, хто постійно співпрацює з організацією, знає і підтримує їх діяльність.
Ось уже вкотре Горохівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захоплюючий майстер-клас з миловаріння. Участь в майстер класі взяли діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями. В процесі роботи кожен учасник проявив свій талант та здібності. Усі вироби, зроблені власноруч, учасники отримали у подарунок. Захід посприяє розвитку фантазії і креативу.

Автор: Горохівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: