Людина – НЕ товар.

18 жовтня 2018 року європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. В рамках інформаційної кампанії та з метою поширення інформації про ризики потрапляння до шахрайських схем та ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми при виїзді за кордон з метою працевлаштування саме в цей день було проведено семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

Захід проходив за участю  працівників відділу соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району, начальника місцевого Бюро з надання безоплатної правової допомоги та  фахівців  Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.
Під час заходу з метою попередження поширення злочинів торгівлі людьми працівники відділу соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді проінформували про можливі ризики  осіб, які виїжджають за кордон нашої держави. В ході бесіди  розповсюджували інформаційні листівки, а також провели експрес-опитування, щодо поінформованості громадян про проблему торгівля людьми.

Про основи законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном розповіла безробітним заступник начальника відділу надання соціальних послуг, яка звернула увагу присутніх на наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції: шахрайство при працевлаштуванні, економічну експлуатацію, торгівлю людьми.

Інформацію про правовий захист громадян, які перебувають за кордоном, про організації та установи, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном донесла до присутніх начальник Бюро з надання безоплатної правової допомоги. Вона також поінформувала, що у Волинській області громадська організація «Волинські перспективи» впроваджує програми реінтеграції та допомоги мігрантам, що повертаються з-за кордону та займається питанням протидії торгівлі людьми .

 

 

 

 

 

Автор: Відділ СССДМ терцентру Шацького р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: