Людина – не товар!

23 жовтня 2018 року з старшокласниками Троянівської ЗОШ зустрівся фахівець із соціальної роботи Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та розповів про те, що 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Також фахівець зазначив, що протягом жовтня в Україні проводяться інформаційні кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми, спрямовані на усвідомлення дітьми та молоддю знань про те, що найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека, а також з питань безпечної міграції та ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми.

Основною метою зустрічі було донесення до молодого покоління думки про те, що людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!

 

Автор: Маневицький РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: