Майбутнім мамам розповіли про допомогу сім’ям і права дітей

Саме в наших дітях ми бачимо здійснення своїх власних мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свою сім’ю і рідний край.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Тому, саме 1 червня 2018 року соціальним педагогом відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району Волинської області Марією Сидорук спільно з начальником Шацького районного відділу ДРАЦС Орисею Дужою, з головним спеціалістом Шацького бюро правової допомоги Оленою Наумич та з Катериною Місюк головою районної організації Товариства Червоного Хреста було організовано захід: « 1 червня – День захисту дітей» в Шацькій районній лікарні, а саме в гінекологічному кабінеті, де були присутні майбутні мами.

Марія Сидорук розповіла про Міжнародний день захисту дітей, який  покликаний привернути увагу громадськості до проблем дітей і їх захисту, а також показала презентацію про те, які права та обов’язки має кожна дитина.

Орися Дужа розповіла про отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. А також пояснила, що мета такого кроку є полегшити процедуру реєстрації дитини.

Катерина Місюк звернула увагу майбутніх мам на те, що організація працює з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Молоді мами при необхідності можуть звернутись за матеріальною допомогою. На такі випадки завжди є: одяг, взуття, постіль, а також речі першої необхідності.

В рамках заходу Олена Наумич розповіла  про діяльність бюро правової допомоги, про реалізацію права громадян на первинну та вторинну правову допомогу, та надала індивідуальні юридичні консультації усім бажаючим.

А також було відвідано дитяче відділення Шацької районної лікарні, і вручено маленьким пацієнтам теплі привітання та подаруночки.

А також були поширені інформаційні матеріали з питань захисту прав громадян, про безоплатну правову допомогу, буклети «Я МАЮ ПРАВО!».

Автор: Відділ СССДМ терцентру Шацького р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: