Машина дров для родини звільненого з полону бійця

Дізнавшись із засобів масової інформації про історію Володимира Гізуна, житель смт. Стара Вижівка Микола Романчук не зміг залишитися осторонь проблем родини воїна, якого зустрічали з хлібом-сіллю, квітами, жовто-блакитними прапорами. Адже Володимир Гізун – боєць із с. Любохин, який два останні роки свого життя провів у полоні, а наприкінці грудня був звільнений у результаті обміну полоненими.  За власні кошти Микола Романчук подбав про машину дров для сім’ї Володимира та завіз його своїм транспортом. Тверде паливо (сім метрів кубічних березових та вільхових дров) було доставлено родині 29 січня за сприяння директора РЦСССДМ Петра Муравчука.
Відрадно, що існують такі небайдужі люди, як пан Микола, котрі переймаються турботами інших. Важливо не забувати тих воїнів, які пішли на фронт, щоб уберегти нашу країну та наші життя.
Матір звільненого з полону бійця Тетяна Наумук подякувала за підтримку та висловила бажання, аби її захисник якнайшвидше повернувся додому.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: