МІЖНАРОДНА АКЦІЯ  «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року в Україні відбуватиметься щорічна міжнародна акція “16 днів проти насильства”, з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони поєднують заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:
-25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
-1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
-2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
-3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю;
-5 грудня – Міжнародний день волонтера;
-6 грудня – річниця з дня “Монреальської різанини”, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що “вони були феміністками”;
-9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
-10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Нововолинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  приєднався до  акції заради об’єднуючої мети- створення соціального простору, вільного від насильства, збільшення у мешканців громади розуміння та обізнаності щодо форм насильства; служб, до яких можуть звернутися постраждалі від насильства за допомогою; прав постраждалих осіб.

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: