Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю

Сьогодні  5 травня у світі відзначається  Міжнародний день боротьби за права інвалідів. У 1992 року саме цього дня люди з обмеженими можливостями з 17 країн провели перший Загальноєвропейський день боротьби за рівні права, а також проти своєї дискримінації. Саме з цього часу відзначається цей день, щоб привернути увагу до вирішення проблемних питань. У нашому місті центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  сприяє вирішенню важливих питань для осіб із обмеженими можливостями, надає вичерпну інформацію щодо роботи державних установ та організацій, інформує про організації громадянського суспільства, які діють у  нашому місті, також здійснює  інформаційні, соціально-педагогічні консультування цієї категорії громадян.

За офіційними даними, в Україні проживають близько 2,5 мільйонів людей із таким статусом. Обмежені фізично, вони безмежні у своїх здібностях, талантах і прагненні до самовираження. Завдяки величезній силі духу й волі, ці люди досягають успіхів у найрізноманітніших сферах. Час показав, що дуже часто люди з обмеженими фізичними можливостями можуть досягти навіть більшого, ніж повністю здорові люди.

За отриманням вичерпної інформації звертайтеся до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: бульвар Шевченка, 7, третій поверх, каб.  330, 331, м. Нововолинськ,  тел. 0 33 44  31184.

 

 

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: