Молодим людям розповіли про їхні права та обов’язки

Днями у рамках реалізації загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!” для учнів Ковельського центру професійно-технічної освіти проведено тематичний захід. 

До його організації долучилися начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання БВПД Оксана Романюк, директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді міста Ковеля Інна Третяк, інспектор ювенальної превенції сектору превенції міста Ковеля Тетяна Козій, заступник директора центру професійно-технічної освіти з виховної роботи Олена Антощук.

Тетяна Козій розповіла про адміністративну відповідальність, передбачену за скоєння злочинів неповнолітніми.

Інна Третяк інформувала про заходи протидії домашньому насильству, які здійснюються органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також небайдужими громадянами. Йшла мова й про надання допомоги постраждалим особам, відшкодування їм завданої шкоди, а також про притягнення до відповідальності кривдників.

Про санкції за вимагання педагогами хабарів розповіла Оксана Романюк. Окрім цього, вона роздала учасникам заходу інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО!». 

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: