Ми рівні!

Міжнародний день людей з особливими потребами не є святом, він покладений привернути увагу до проблем людей з певними особливостями, їх захисту прав, гідності і благополуччя. Цей день акцентує увагу суспільства на тому, що права всіх людей, які мають певні особливості, пов’язані з інвалідністю – рівні. Такі люди кожного дня долають труднощі та виявляють стійкість духу та непохитну віру у життя. Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації та всебічна допомога – є одним з напрямків діяльності Турійського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

03.12.2019 року у приміщені територіального центру був організований захід «Ми рівні», метою такого заходу було підтримати та організувати веселий настрій підопічним закладу. В організації заходу взяли участь працівники закладу, а також учні музичної школи зі своїми викладачами. Були виконані такі твори як: «Ой у полі калина» – виконувала Катерина Денисюк; «From souvenir» та «Гуцулка Ксеня» – Серафим Мірчук; «Бугі вугі» – Матвій Чайка; «Хвилювання краси» – Христина Яцків; «Прогулянка» – Артем Седлярук; «Заводна іграшка» – Богдан Гнатюк, а на завершення – тріо скрипалів виконали «Гімн Дорадості». Територіальний центр висловлює щиру вдячність усім, хто взяв участь у заході.

То ж бажаємо нашим підопічним і всім людям рівних можливостей, наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я, і надалі залишатися прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай збудуться всі ваші бажання, мрії та задуми!

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: