Мирне небо України очима дітей

  З нагоди Дня Перемоги 9 травня Старовижівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в райцентрі на площі Миру провів конкурс малюнка  на асфальті «Під мирним небом України». У ньому взяли участь 120 дітлахів.

Упродовж години вони з азартом вимальовували квіти, сонце, людей і тварин. Юні художники виражали власне бачення навколишнього світу, у якому панують лише мир та злагода, гармонія з природою та оточуючими. Багато малюнків були пов’язані із останніми подіями, які відбуваються у нашій державі.

Переможця вирішили не обирати, оскільки кожний малюнок був по-своєму цікавий і своєрідний. Однак ображеним цього дня не пішов ніхто: усі, хто брав участь у конкурсі, отримали у подарунок яскраві розмальовки, а ще чимало позитивних емоцій від творчого процесу та спілкування з однолітками.

Не лише дітям, а й дорослим, котрі з цікавістю спостерігали, як народжуються та оживають дитячі фантазії на асфальті, конкурс припав до душі. Адже всі ми родом із дитинства.

 

 

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: