На екскурсію!

3 червня школярі ЗОШ І-ІІІ ст ім. О.С. Панасюка провели цікавий і насичений день. Поїздка була організована з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Першою зупинкою став сектор поліцейської діяльності №1 (смт Турійськ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області. Дільничі офіцери Аліна Мартинюк та Кравчук Богдан провели екскурсію в «серці» поліції. Головна мета поліцейських – дати можливість зрозуміти і роз’яснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний. Під час заходу школярі ознайомились з професійною діяльністю сектору поліції, зразками зброї, спеціальних та транспортних засобів, які використовуються в роботі працівників поліції та отримали фахові відповіді на свої питання. Хлопці та дівчата із захопленням роздивлялися зброю та спеціальні засоби, приміряли та робили фото на пам’ять в поліцейській екіпіровці.

Екскурсія продовжилася в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). До школярів також завітали представники Турійського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області. Оксана Семенюк розповіла учням чим займається пробація та з яких видів вона складається, що таке ювенальна пробація, які завдання вона виконує.

На завершення діти відвідали соляну кімнату та спортзал територіального центру, випробували тренажери, масажне крісло, скуштували надзвичайно корисну синглетно-кисневу пінку. Усі бажаючі мали змогу перевірити свої вокальні дані співаючи караоке. Зарядившись масою позитивних вражень та емоцій школярі уже мріють про наступні подорожі.

Дякуємо поліцейським, які своєю щирістю та добротою підкорили дитячі серця; працівникам та учням 5-6-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. ім О.С. Панасюка, які поділилися своїм позитивним настроєм та нестримними емоціями.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: