Надання адресної допомоги сім’ям

В сучасному українському суспільстві сім’я потерпає від багатьох негативних факторів: погіршення матеріального становища родини, збільшення кількості розлучень, алкоголізму, перейняття негативного способу життя своїх батьків, ведення аморального способу життя одного із подружжя, що призводять до збільшення кількості сімей соціального ризику, які потрапляють у складні життєві обставини і не можуть їх самостійно подолати.

Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру постійно надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей.

Одним із видів соціальної допомоги є надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

2 червня з нагоди Дня захисту дітей працівниками територіального центру було проведено акцію «Надання адресної допомоги сім’ям», в ході якої членам сімей було передано постільну білизну, речі, взуття, іграшки.

Висловлюємо подяку жителям селища, які не залишились байдужими до проблем сімей та взяли участь у зборі гуманітарної допомоги.

Якщо ви маєте потребу у наданні гуманітарної допомоги звертайтеся за адресою: смт Турійськ, вул. Бобрика, 6

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: