Насильство в сім’ї

25 листопада 2020 року стартувала щорічна міжнародна кампанія «16 днів проти насилля», мета якої залишається незмінною: привернути увагу суспільства до давно існуючої проблеми домашнього насильства та гендерної нерівності; навчити людей не замовчувати дану неприємну ситуацію в родині;  не відвертатися від тих, кому дуже потрібна  допомога у випадку вчинення насильства.
30 листопада, начальником Турійського РС філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області Валентином Карпуком спільно з начальником відділу СССДМ територіального центру Ольгою Горбатюк було проведено індивідуальні бесіди з клієнтами пробації на тему: «Насильство в сім’ї». У ході зустрічі підобліковим роз’яснено різноманітні види насильства, причини їх виникнення та наслідки від грубої сили, як для жертви, так і для правопорушника, шляхи запобігання проявам домашнього насильства.
Метою подібних заходів є сприяння усвідомленню клієнта пробації проблеми насилля в їх сім’ях, ознайомлення з правовими нормами, що захищають право громадянина на свободу від усіх форм насилля.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: