Відеолекторій “Насильству немає виправдання”

Домашнє насильство, як і раніше, залишається актуальною проблемою у всьому світі та серед усіх верств населення. Побої і знущання у сім`ї для багатьох є щоденною реальністю, про яку мовчать. Найчастіше від домашнього насильства страждають жінки та діти.

26 листопада 2019 року з ініціативи Ратнівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений відеолекторій «Насильству немає виправдання» для жінок, які перебувають на обліку, як тимчасово безробітні в Ратнівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості. Захід відбувся за участю психолога центру Катерини Бірук, головного спеціаліста Бюро безоплатної правової допомоги Євгенії Супрунюк та фахівця з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Ратнівської районної філії Волинського ОЦЗ Лесі Захарчук.

Зустріч розпочалася з перегляду документального фільму, у якому відомі публічні жінки відверто зізнаються про акти насильства, які вони пережили. По завершенню перегляду присутніх проінформували про види, наслідки та способи протидії насильству в сім`ї. Всі учасники отримали інформацію, як можна захистити себе, в разі домашнього насильства та куди можна звернутися за допомогою.

Автор: Ратнівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: