Не втрачай надію!

Щороку 3-го грудня весь світ відзначає День захисту людей з особливими потребами. Мета даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство, і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами.

Турійська районна філія Волинського обласного центру зайнятості 28.11.2018 року залучила до проведення заходів з особами вище вказаної категорії фахівця із соціальної роботи відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району Ольгу Горбатюк.

Учасникам заходу була надана інформація про послуги територіального центру Турійського району для одиноких непрацездатних громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та інших соціально захищених категорій громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах: соціально-побутові, соціально-медичні, соціально-педагогічні, психологічну допомогу, спортивно-оздоровчу терапію.

Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги, і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

Автор: Відділ СССДМ терцентру Турійського р-ну

Пов'язані матеріали:

Читайте також: