НІ – ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

Фахівцем Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Зоряною Гайковською спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталією Кардаш було проведено інформаційну зустріч з пошукачами роботи щодо протидії торгівлі людьми.
Торгівля людьми означає здійснення з метою експлуатації, вербування, перевезення, передачі, приховування або одержання людей шляхом погрози силою, її застосування або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, вразливістю положення або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод для отримання згоди, що контролює іншу особу.
Багато людей знають про проблему торгівлі людьми із ЗМІ, проте мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це може статись саме з ним.
Пошукачам роботи надано вичерпну інформацію, як діяти у критичних випадках. Проінформовано про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, консульських установ України за кордоном.

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: