ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ У СФЕРІ ЗАПОБІГАННЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

14.04.2021 року працівники Нововолинського міського центру соціальних служб прийняли участь в онлайн-зустрічі «Особливості надання соціальних послуг у Волинському обласному центрі соціально-психологічної допомоги, зокрема, у Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».
Директорка Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги детально розповіла про діяльність центру, про реалізацію політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, про специфіку роботи.
Педагогиня соціального Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі ознайомила з алгоритмом направлення і поселення осіб/сімей у Волинський обласний центр соціально-психологічної допомоги, з основними документами, які потрібні для влаштування до центру.
Психологиня Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі наголосила, що домашнє насильство може бути, як системне явище та ознайомила з основними індикаторами виявлення постраждалих осіб/сімей від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Отримана інформація стала корисною для надання послуг сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проведення роботи з постраждалими від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, які звертаються до Нововолинського міського центру соціальних служб, за адресою: бульвар Шевченка, буд. 7, каб. 330, 333, тел. 03344 31184.

Автор: Нововолинський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: