Організовано екскурсію для дітей учасників АТО

Соціальної підтримки потребують не лише учасники АТО, в й члени їхніх сімей, адже повернення солдата з війни і його адаптація до мирного життя – своєрідний стрес для усієї родини. Особлива увага необхідна дітям, чиї батьки на Сході обороняли нашу країну.

Саме з метою організації змістовного дозвілля та відпочинку для дітей цієї категорії, сприяння їхньому загальному розвиткові та з нагоди Дня захисника України Старовижівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нещодавно організував для них екскурсійну поїздку. Можна сказати, що це вже стало доброю традицією, адже торік діти учасників АТО мали змогу відвідати Львів та побачити відомі цікавинки цього міста.

Цьогоріч 28 екскурсантів вирушили одним із найпопулярніших туристичних маршрутів Львівщини і відвідали замки у Золочеві та Підгірцях. Протягом дня учасники знайомилися з цікавою історією, захоплюючими легендами, оглядали старовинні експонати та просто насолоджувалися мальовничими пейзажами. На згадку про мандрівку лишилися сувеніри, чудові світлини й незабутні враження.

Автор: Відділ СССДМ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району

Пов'язані матеріали:

Читайте також: