Патріотичне виховання молоді.

Традиційно, в період літніх канікул,  на базі позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Оберіг»  для  дітей, що відпочивають у таборі, організовуються та проводяться різноманітні пізнавальні заходи. «Знай! Вмій! Застосовуй!» під такою назвою відбувся тематично – патріотичний захід, що пропагує здоровий спосіб життя, сприяє вихованню національної гідності, високої самосвідомості й активної громадянської позиції, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Діти, що відпочивають та оздоровлюються нині на березі озера Ухо, мали змогу урізноманітнити своє дозвілля, тому активно долучились до усіх запропонованих заходів  програми.

Під час спортивно – туристичної частини заходу начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик та провідний фахівець  із соціальної роботи відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Тетяна Поремчук  організували для дітей змагання, де  школярі вправно демонстрували  свою майстерність у традиційних туристичних етапах, здобували  нові знання та цікаво провели  час.  За результатами змагань переможцям стала команда «Кока – кола», ІІ місце  у команди  «Драйв», а ІІІ місце виборили «Патріоти».

Багато позитивних та  емоційно – насичених вражень додала дітям   вікторина «Я люблю тебе, Україно!»

Загалом, проведений захід  вкотре довів значимість  таких проектів, адже в  дружній атмосфері діти загартовуються, піднімається їх командний дух та формуються почуття патріотизму і любові до своєї землі.

Автор: Ковельський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: