Підлітків у Ковелі навчали контролювати негативні емоції

Нещодавно працівники Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді разом з Ковельським міськрайонним відділом з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства Юстиції провели тренінги. Один з них – за програмою «Управління гнівом». Основна його мета: підвищення рівня обізнаності, мотивація до змін у поведінці.

Кожен учасник мав можливість проаналізувати свої вчинки, навчитися контролювати свої емоції. Присутні почерпнули чимало корисної та повчальної інформації. Доброзичлива, тепла атмосфера сприяла плідній роботі. Спілкуючись з однолітками, юнаки намагалися бути щирими, відверто говорили про свої проблеми.

Уміння контролювати свій гнів – це важлива життєва навичка для будь-якої людини. У деяких випадках він може призвести до словесної образи, нанесення фізичної шкоди або вчинення кримінальної дії.

Підлітки часто потребують підтримки та допомоги дорослих. Адже, вони не мають достатнього життєвого досвіду, аби правильно проявляти свої почуття. Навчившись цього, вони зможуть будувати міцні та дружні стосунки у майбутньому.

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: