Подарунки Святого Миколая

19 грудня, в День Святого Миколая, служба у справах дітей райдержадміністрації разом з Любешівським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді запросили дітей на святковий розважальний захід в районному Будинку культури, в якому відбулося свято доброти і милосердя – гостинні вітання та подарунки від районної державної адміністрації, шефських та спонсорських організацій, духовенства отримували діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Маленьке свято у вигляді святкових пісень і танців подарували для дітей вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

«У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. І у силах дорослих зробити цей день незабутнім та подарувати віру у казку, адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Ми повсякденно повинні думати про майбутнє незалежної України, а це майбутнє завжди починається з нашої уваги до дитини. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує».

Після цього, 27 установ, які здійснюють патронатство над 39 дітьми подарували своїм підопічним цінні подарунки. Окрім дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подарунки отримали і діти загиблого учасника АТО Корця Романа.

Автор: Любешівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: