Подарунки у День святого Миколая та побажання швидкого одужання

Сьогодні одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Не оминув Миколай увагою і малечу, яка перебуває на лікуванні в Ковельській дитячій лікарні.

Навідали батьків та дітей представники місцевої влади, які прийшли із щирими зиченнями та «миколайчиками». Міський голова Олег Кіндер адресував їм слова вітань та побажав маленьким ковельчанам швидкого одужання, щастя та веселого настрою. Олег Олексійович разом з заступником Ігорем Прокопівим роздали хлопчикам й дівчаткам набори цукерок.

Взяли участь у заході заступник начальника відділу молоді, фізичної культури та спорту Ніна Шум, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Третяк, заступник начальника служби у справах дітей Микола Гупік.

Зі святковими віншуваннями виступили вихованці Палацу учнівської молоді імені І.Я.Франка. Малеча радісно підтримувала виступи юних артистів.
.

Автор: Ковельський МЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: