“Повір у себе, і в тебе повірять інші”

Вже хорошою традицією Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  стало щорічне проведення конкурсу творчих робіт для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе, і в тебе повірять інші». Цьогоріч в конкурсі взяли участь 23 дитини з багатьох населених пунктів району, які навчаються за різними формами навчання. На конкурс були представлені  різноманітні малюнки, композиції з фетру, пластиліну тощо. Підведення підсумків конкурсу, як зазвичай, відбулося напередодні  Міжнародного дня захисту дітей на базі Ратнівського інклюзивно-ресурсного центру.

В ході проведення тематичного заходу «Веселковий світ дитинства» з привітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Андрій Харлампович, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентин Андросюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Костючик, директор інклюзивно-ресурсного центру Олена Рудчик та головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації  Оксана Михальчук. 

За участь в конкурсі та творчі вміння Ірина Костючик спільно з представниками виконавчої влади вручили дітям подяки та подарунки, побажали малечі щасливого дитинства та успіхів у подальшому навчанні. А після нагородження  спільно з працівниками закладу, батьками та гостями дітвора з радістю прийнялася до створення оригінальних малюнків.

Свято вийшло яскравим та веселим, і в дітлахів, і у дорослих, які були на ньому присутні, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.

Автор: Ратнівський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: