«ПОВІР У СЕБЕ І В ТЕБЕ ПОВІРЯТЬ ІНШІ»

5 грудня 2017 року у приміщенні Будинку дитячої творчості відбулося традиційне свято для дітей з особливими потребами та їх батьків
“ Повір у себе і в тебе повірять інші”.

Цього року районний фестиваль-конкурс творчості серед дітей з особливими потребами проходив під гаслом «Особливі таланти – особливих дітей!»

Талант — це здібності природні,
Обдарування, справжній хист.
Хоч ти не бачиш їх сьогодні,
Бо ще малий на вік і зріст,
Та є в тобі обдарування,
Вони у кожного з нас є.
Лише потрібне намагання
Знайти в своїй душі своє.
Ну, щось таке, що серцю миле,
Що ти робив би день і ніч.
І був від цього ти на крилах,
Й завжди б летів зорі навстріч.
Це може бути що завгодно:
Малюнок, пісня чи шиття.
Те, що для серденька природно,
На що поклав би ти життя.
Ти можеш гарно танцювати,
А чи ростити десь сади,
Плести гачком, вірші складати,
Але без діла не сиди.
Талант — це здатність те робити,
Чому тебе ніхто не вчив.
Талант, як сонце щиро світить,
Лише в собі б його відкрив.
Якщо відкриєш дар у себе,
Його відразу розвивай.
Талант — це дар, будь вдячний долі,
Якщо його знайдеш в собі.
Тому старанно вчися в школі,
Будь у постійній боротьбі.

Метою заходу було продемонструвати вміння, здібності та таланти дітей, а також подарувати справжнє веселе свято дітям, допомогти їм відчути себе частиною великого світу, де безумовно, є місце для них.
Теплими та щирими словами звернулися до дітей та батьків керуючий справами Рожищенської районної ради Анатолій Матвійчук та директор Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Шварцкоп. Вони побажали усім успіхів та віри у власні сили, щоб Господь зігрівав своєю ласкою і благодаттю протягом усього життя.

Для всіх учасників свята працівники Будинку дитячої творчості підготували цікаву та насичену програму. Діти мали можливість переглянути виступи  вихованців БДТ. Також всі учасники фестивалю із великим задоволенням взяли участь в майстер-класі по виготовленні паперових янголів, який для дітей провела педагог-організатор Оксана Сбітнєва.
У святковій залі можна було оглянути виставку робіт дітей, які приваблювали чудово підібраними кольорами та якістю виконання. Милували око вироби з бісеру, вишивки , малюнки, аплікації та багато інших виробів. Загалом виставка дитячої творчості налічувала близько 50 робіт. Кожен твір – це спроба відтворити власний світ за допомогою полотна, акварелі, ниток, це маленький шедевр, який дає дітям з особливими потребами стимул для вдосконалення своєї майстерності та майбутніх життєвих перемог. Усі діти були нагороджені Подяками Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участь у районному фестивалі-конкурсі творчості «Повір у себе і в тебе повірять інші» та подарунками. По завершенні свята всі  учасники фестивалю сфотографувалися на спільну світлину на згадку.

Автор: Рожищенський РЦСССДМ

Пов'язані матеріали:

Читайте також: